Home

Alçıpan Asma Tavan

Asma Tavan

Asma Tavan Aydınlatma

Asma Tavan

Tavan dekorlarında ustu bir yapı. İstediğiniz tarz ve modellerde sizlere uygun fiyata tüm işleri tek elde biticek bir çözüm. Tavan dekorasyonunda gerek alçıpanı gerek alçı ve boyasını ve en önemlisi aydınlatmalasını yaptırabiliceğiniz bir firma KIRCA YAPI. Salonunuza, mutfakta, yatak odasında, ofiste mazağada ve bir çok olanlarda uygulana bilen tavan dekorasyonunda kaliteli malzeme ve garantili işçilikle bazı uygulamalarımızı sizlere sunuyoruz.

Harika Bir Tasarım Olan Eş Yuvarlak ModeliSalona Ayak Uyduran Asma Tavan ModeliOvalli S Harfi MutfaktaSalon Girişi Ufak Kare
Koridor Asma Tavan ModeliSalon Yuvarlak Tavan ModeliSalon Küçük Yumarlak ModeliSalon Yuvarlak Tavan Modeli RGB Led Bile AydınlatmaFarklı Işık Bantı Tavan Modeli

 

 

Asma Tavanlar

Günümüzde sıkça evlerde ve iş yerlerinde karşımıza çıkan asma tavanlar, görünüş olarak düz tavandan gayet şık durmaktadır. Farklı desen ve renkleri uygulanabildiği asma tavanlar yaşadığınız alanlar için en doğru karar. İstediğiniz şekilde yapılan asma tavanlar led ile süslendiğinde tavanınızda daha şık bir görüntü oluşturacaktır.

Asma Tavanlar

Asma Tavanlar 2

Asma Tavanlar 3

Asma Tavanlar 4

Asma Tavanlar 5

Asma Tavanlar 6

Asma Tavanlar 7

Asma Tavanlar 8

Asma Tavanlar 9

Asma Tavanlar 10

Asma Tavanlar 11

Asma Tavanlar 12

Asma Tavanlar 13

Asma Tavanlar 14

Asma Tavanlar 15 

Led Aydınlatma Firması İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

LED Kelime anlamı olarak Light Emitting Diode (Işık Yayan Diyot)`un baş harflerinden oluşmaktadır. Led 'in en önemli kısmı yarı iletken malzemeden oluşan ve ışık yayan led çipidir. Led çipi noktasal bir ışık kaynağıdır ve kılıf içerisine yerleştirilmiş yansıtıcı eleman sayesinde ışığın belirli bir yöne doğru yayılması sağlanır. Ledler çeşitli kimyasal maddelerden üretilirler ve bu farklı maddelerin bileşimi ışığın rengini belirler. Bu Led aydınlatma sistemi çok yeni olsa da şimdiden otomobil farlarından evlere kadar kullanılmaya başlanmıştır. Nitekim hala piyasada olan sistemlerin artı ve eksilerinin dökümü yapıldığında, bu yeni teknolojinin günümüzdekilerin tahtını sarsacağı çok nettir.Asma Tavan Led Aydınlatma Videomuzu İzleye Bilirsiniz

{youtube}__TYLiArBxQ{/youtube}

Detaylı Bilgi Sipariş Ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

 

 

Spot Aydınlatma İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

Dış Mekan ve İç Mekan Aydınlatmada spotlar da çoktan yerini aldı. Spotlarda halojen, led, fluoresan ampul vs. birçok ampul kullanmak mümkün. Direk ışık verme özelliğine sahiptirler ve ortamı iyi aydınlatabilirler. Spot armatürlerin birçok türü mevcuttur. Çocuk Odası’ndan banyoya kadar her türlü iç mekanda spotlar tercih edilebilir. Sadece iç mekanda değil tabii ki…Özellikle; villa, cafe, bar, restoranlarda, alışveriş merkezleri, vitrin tasarımlarında kullanılan bu sihirli gizli ışıklar lokal aydınlatmada tablo, resim gibi nesnelere belli noktalarda vurgu yapmak için kullanılan ideal armatürlerdir. Led Teknolojileri ile beraber Led Spot bunlardan en çok tercih edilenleri arasında olup, sağladığı enerji tasarrufu ile sizin için ideal seçenek olabilir.

Detaylı Bilgi Sipariş ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62


 

Asma Tavan Spot Aydınlatma için İrtibat : 0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82

Spot aydınlatmanın gitgide popüler olmasının başlıca iki nedeni var: Spot lambalar enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir ve bir diğer avantajları ise ilginç aydınlatma tasarımlarına, mekanda farklı bir atmosfer yaratılmasına imkan vermeleridir. Son yıllarda, dikkati çeken pek çok tavan aydınlatmasında gömme, Spot armatürler kullanıldığına şahit oluyoruz.

Detaylı Bilgi Sipariş ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82

 

 

Anasayfa Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan | Metal Asma Tavan Fiyatları

Metal Asma Tavan

PDFYazdırE-posta

Metal Asma Tavan Firması Detaylı Bilgi İçin Bizimle İrtibata Geçin

Taşyünü Asma Tavan İmalatı; %54 oranında bazal taşı, %36 kimyasal karışımlar ve %10 geri dönüşümlü çöp malzemelerinin 3000C derecede eriyik hale getirilerek kalıplara dökülüp preslenmesiyle elde edilir.
Hijyenik, insan sağlığına uygun, asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler bütün panellerimiz için geçerlidir. Uluslararası TÜV belgesi, ISO9001 ve ISO9002 belgeli olarak dünya standardında imal edilmektedir.
Taşyünü Asma Tavan Uygulaması; Taşyünü asma tavan sistemlerinin uygulanması yapılırken, önce uygulama yapılacak alanın lazer veya hortum terazi ile kodu alınır. Bu kodların üzerine T-24 köşe profili monte edilir. 360 cm. uzunluğundaki ana taşıyıcılar, başlangıç duvarından maksimum 60 cm. uzaklıkta olacak şekilde tavana çelik dübel, askı teli ve çift yaylı maşa yardımı ile asılır. İkinci ana taşıyıcı birinciden 120 cm. uzaklıkta olacak şekilde aynı sistemle tatbik edilir. Ana taşıyıcıların bağlantıları, 120 cm.lik tali taşıyıcıların 60 cm. aralıklarla döşenmesiyle yapılır. Daha sonra tavanda oluşan 60x120 ebadındaki dikdörtgenler, 60 cm.lik tali taşıyıcı ile bölünerek 60x60 cm.lik kareler oluşturulur.
60x60 cm.lik bu alanlara AMF taşyünü panelleri yerleştirilerek tavan komple kapatılır.

Metal Asma Tavan ModelleriYüzme Havuzları Metal Asma TavanMetal Asma TavanlarŞık Metal Asma Tavan

 Metal Asma Tavan ModelleriModern Metal Asma TavanMetal Asma Tavan AydınlatmaAntre Depo Metal Asma TavanEv İçi Metal Asma TavanOfis Metal Asma TavanMetal Asma Tavan Yapımı

Pazartesi, 21 Nisan 2014 14:49 tarihinde güncellendi  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Alçıpan Asma Tavan Showroomu